PRAKTILINE GRUPICOACHING-KOOLITUS Vabane hirmukollikestest

Kas oled tundnud, kui raske on telefoni võtta ja/või müügikõnet alustada?

Kas tead, missugused on tavapärased müügiga seotud hirmud?

Hirm läbikukkumise ees? Hirm äraütlemise ees? Hirm lolliks jäämise ees? Hirm meie ebakompetentsuse väljatulemise ees? Sellist tüüpi hirme võib tuua veel ja veel, aga neid kõiki saab samal moel ületada.

Iga inimene puutub oma elu jooksul kokku väga erinevate hirmudega. Hirmu võiks iseloomustada üldise alateadliku ebamugavustundena või siis sellise emotsioonina nagu ärevus.

Hirm on kompleksne osa inimesest. See võib olla kontrollimatu ning ühtlasi ka valesti mõistetud. Hirmul on hulganisti erinevaid põhjuseid ning paljudel puhkudel ja pikematear133454478270886l perioodidel võib see eluenergiat pärssima hakata. Hirm ja mugavustsoon käivad käsikäes, sest hirm võimaluste kasutamise ees tekitab mõtte, et ei olda selleks veel valmis ning jäädaksegi mugavustsooni.

Emotsionaalne intelligentsus ja müügioskused saavad areneda surmani, kui inimene seda vaid soovib. Me oleme võimelised toime tulema uskumatute asjade ja situatsioonidega, kui teame, millest meie ärevus tuleb ja kuidas selles olukorras käituda.

Kellele koolitus mõeldud on? Kõik müügiinimesed, kes tunnevad et sisemised hirmud hoiavad neid tagasi töötamast enda potentsiaali vääriliselt.

Mida sisaldab grupicoaching-koolitus?
– tutvume võimsate coachingu tööriistadega
– vabastame hirmud ja hirmudega seotud piirangud
– avame ukse uutele võimalustele.

Me teame kuidas hirmu ületatakse ja kasutame läbi proovitud tööriistu, kuidas sellega väga hästi hakkama saada. Coachingul õpime veel paremini aru saama iseendast ja ka teistest inimestest ning võtma vastutust oma enda elu eest. Sina teed oma valiku! Sellel koolitusel õpid Sa toime tulema enda (müügi)hirmudega ning elama enda täieliku potentsiaaliga! Lubame üht põnevat ja kasulikku päeva.

Kui kaua grupicoaching-koolitus kestab?

Üks koolitussessioon kestab 2×1,5 tundi