Kuidas sünnib Geko Koolitus OÜ firmasisene koolitus           

 
I etapp
koolituste täpne eesmärk püstitatakse alati koostöös tellijaga. Mida põh­ja­likum on ette­valmis­tus, seda tule­mus­likum on kooli­tus!

Koolitusvajaduse välj233aselgitamine.

Organisatsiooni strateegiast, aktuaalsetest probleemidest ja inimpotentsiaalist lähtuvalt koolituseesmärkide püstitamine.

Koolituse koostamine vastavalt tellija koolitussoovile ja kooskõlastatud eesmärgile, mis seostaks koolituse  ettevõtte praktiliste probleemide lahendamisega – parim õppimine toimub läbi reaalse tegevuse.

 

II etapp – tellimuse täpsustamine või lepingu sõlmimine pärast koolituse tegeliku maksumuse kooskõlastamist

  • Koolituse hinnale lisandub transpordi- ja/või parkimise kompensatsioon. Väljasõidukoolituse lisakoefitsent on kokkuleppeline: 10-50%.
  • Klientfirma lepingu alusel ja jätkukursuse puhul laieneb tellimusele ja teie ettevõtte töötajatele 10% hinnasoodustus.
  • Õppematerjalid on reeglina hinna sees, kliendi/õppijate soovi korral spetsiaalselt tellitud õppematerjali eest tasumine on kokkuleppeline.


bull_by_the_horns_anim_300_clr_9609 - CopyIII etapp
– koolituse läbiviimine. Koolitus toimub teie soovidele kohaldatud ajal.

IV etapp – õpitulemuste hindamine toimub vastavalt kokkuleppele koolituse raames ilma lisatasuta või täiendava testimis-tellimusena. Tunnistused, tagasiside õppijatelt, aruanne klientfirmale.

Ettevõttesiseste koolituste grupid koosnevad enamasti 8-12 osalejast, kes on aktiivselt kaasatud vestlusringi, kus üheskoos otsime vastuseid igapäevaolukordi puudutavatele küsimustele. Kokkuleppel kasutame videotreeningut.

Koolituste hinnad kujunevad kokkuleppel kliendiga vastavalt grupi suurusele, mahukusele ja koolituse raskusastmele.team_celebration_pc_1600_clr - Copy

Meie eesmärk on pakkuda põnevaid koolitusi ja viia läbi tegusaid töötubasid, mis loovad teie organisatsioonile väärtust. Teeme kõik selleks, et koolitused ja töötoad oleksid praktilised ja et neist oleks kasu ka pikemas perspektiivis.

Kui mõni meie koolitustest haakub teie ettevõtte vajaduste ja huvidega, siis paneme meelsasti kokku teie vajadustele vastava personaalse programmi.