Anneli Kritšmann-Lekštedt

DARINIphotoPREP-Within My Reach koolitaja, Suhtlemistreener, Andragoog V

Tere, mina olen Anneli!

Õppimise ja õpitu edasi andmise vastu tundsin huvi juba varases nooruses. Koolitamiseni jõudsin üsna sujuvat rada pidi. Alati, kui midagi uut ja kasulikku õppisin, tekkis mul vastupandamatu vajadus seda teistele edasi õpetada.

Olin viis aastat tööl rahvusvahelises ettevõttes, kus arenesin klienditeenindajast juhiks. Oman töökogemust Kreekas, Türgis, Tais, Slovakkias, Hispaanias ja Soomes. Olen lõpetanud ka Tallinna Tehnikaülikooli Rahvusvaheliste suhete erialal ja magistriõppe EBS Kommunikatsiooni erialal. Oman Andragoogi kutset ja olen suhtlemistreener. Kõrgharidusele lisaks olen omandanud kogemusi suures mahus praktilistel psühholoogilistel täiendkoolitustel.

Teised minust: Annelile meeldib inimese aju ja selle komplekssus. Lisaks sellele meeldivad talle mootorrattad ja inimesed, kes teda endiselt üllatada suudavad.

Annelit võib nimetada patoloogiliseks õppijaks, sest lisaks kolme lapse kõrvalt EBS magistrantuuri cum laude lõpetamisele on ta õppinud süsteemset pereteraapiat ja suhtlemistreeneriks.

Koolitamise kõrval on tal ausalt öeldes imelik hulk hobisid, nagu näiteks avalik esinemine, lahenduskeskne meeskonnacoaching, sukeldumine, kõik organisatsioonidega seotud asjad, aga see on juba teine lugu.

Tal on kirg luua maailma, kuhu ise tahaks kuuluda.